Ford CEO’su Alan Mulally izlenim: komik cute Satıyoruz

“Sen benim Idol (benim idolüm olan)! “Karşısında zaten 68 yaşında” yaşlılık “röportaj, mali medya gazetecilere giriş yapmak için gelen genç bir kadın, hEyecan hissedilir. Röportaj, Ford Başkan ve CEO’su Alan… ALan Mulally (ALan Mulally.).

Kurşun bir asırlık Ford Motor kazanıyor, sahip ve başarılı bir mali kriz, etkileyici performans geçmişini yazıyor, Mulally ünlü girişimci oldu. Çin, dünyanın en büyük pazarı, hızlı ilerleme içinde yaklaşık iki yıldır bir Halo kafasına ekledim…

Mulally meslektaşı Li Ying bayanlar çiçekler…

Transkript, yarısından fazlası Mulally girmeden önce üçüncü çeyrek performans Çin’de büyük bir artış iLe toplantı Salonu, iki adam kapıyı yürüdü. O koltuk için gitmedi sonra beklenen zaman daha sonra olsa da, ama onlar her muhabir ile el sıkıştı kadar geçmiş gibi sahne oldu. Daha önce oturmuş, o parlak bir kırmızı gül çiçek gibi bir düzenbaz Li Ying Ma adaMAYA seviyor çıkardı, o Başkan Yardımcısı Ford Çin bir halkla ilişkiler iş el ve medya Görünüşe işletmek için sorumlu…

İçinde sonraki iletişim süreci yaklaşık 40 dakika uzun, Mulally hemen hemen benzer bir görünüm ettirmiştir. Ne zaman Çince bile gazetecilere soru, her izlEyen diğer ve o her zaman gülen, dinleme Çince okumak mümkün görünüyor. Ama iş arkadaşları tercüme etmEye başladı, o düşünceli mikrofon kol güreş arkadaşlarıma çeviri geçmişte de. Gazetecilere “araba kahraman”, Başkan, seyirci, görünüşe göre odak aradı ama meslektaşlarının sol olsun istemiyor. Ford Motor Çin Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Luo LiXiang (JohnLawler), Mulally açıklanmıştır: “büyük Patron o.”。.

Medya sorularınız için çok dürüst onun yanıtları bulunmaktadır. “Lincoln döndürür Çin’e yeni bir mesaj var mı? “” Ben, orada yok. “” Ortak girişim eşitlik serbest bırakmak nasıl görüyorsunuz? “Bu bir eğilim, o-cekti var olmak güzel. Satıyoruz “Bazen kasten yapar” MOE “evin aşağı eğlendirdi. Örneğin, “hala Çin SUV pazarında umutları konusunda iyimser misiniz? “” EVET — EVET — YES! ”。.

Mulally Ford’un Satılık Jaguar, Land Rover geçmişte arka arkaya’da “Bir FORD” strateji yaş ve hangi Volvo alıcı olduğu Çin’Li Volvo. 2 Ağustos 2010 Volvo’nın imza töreni, ALan Mulally, Geely’nın satın katılmadı. Ancak, 3 yıl içinde daha sonra Wuhan, Çin, Mulally ve Bay Li ile bir forum katılmak çok tesadüfen, tartışılan konular oldu “Biz paylaşmak ortak bir gelecek” olduğunu.

Ancak, kaynaklar microsoft veya BOEing, arka altında katılma olasılığı olduğunu söyledi Mulally olduğunu gelecek bu açıkça daha çok medya ilgi sahibi. Ve o da iyi yöneticiler ve kullanma fırsatı konuşmaları ve konferanslar, art arda övdü Ford’un şirket felsefesi profesyonel bir ruhu göstermiştir. Sahne gazeteciler sarmak için bir kez daha, global auto endüstrinin en çok kazanan CEO’su diyor ki: “Ben Ford çalışmayı seviyorum. ”。.

Orijinal bir bağlantı:…

http://Auto 。.163。.com/13/1022/19/9BQK7UU000084TV4。.html。.

Ford CEO’su Alan Mulally izlenim: komik cute Satıyoruz

Advertisements
This entry was posted in Uncategorized and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s